« GERİ DÖN

BAHAR ŞEN

Bahar Şen, Türkiye'nin önde gelen yönetim danışmanlığı şirketlerinden ''Springtime Danışmanlık'' ın kurucusu, aynı zamanda ''Success Programme'' şirketinin ve vizyonunun kurucu ortağıdır.

İTÜ Çevre Mühendisliği eğitiminin ardından, aralarında BSI-British Standards Institution Genel Müdürlüğü görevinin de bulunduğu, kamu ve özel sektör şirketlerinde yöneticilik yapan Bahar Şen, ardından bir kadın girişimci olarak kurduğu Springtime Danışmanlık'ı 10 yılda müşteri memnuniyeti ve referansı ile büyüyen bir yönetim danışmanlığı şirketi haline getirmiş, ekibi ile Türkiye'nin ilk 500 şirketinin çoğuna, toplamda da 1000'den fazla firmaya hizmet vermiştir. Bunun dışında Avrupa ve Asya'da bulunan bazı çok uluslu firmalara sunduğu danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile bu şirketlerin performans, çevre, güvenlik ve kalite çıtalarını yükseltmelerine yardımcı olmuştur.

Bahar, 27 yıllık iş hayatının ardından tüm liderlik deneyimlerini global hedeflere sahip olan Success Programme çatısı altında birleştirmiş ve benzeri olmayan vizyoner bir şirketin kurulumuna önderlik etmiştir. Success Programme ''organizasyonel sağlık'' konusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, bunlara uygun tüm faaliyetleri bütünsel olarak yürüten, stratejik danışmanlık şirketidir.

YUKARI