« GERİ DÖN

ERKAN DÜNDAR

1973 İzmir Doğumludur. 1996 yılında ODTÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. 10 yıl kadar Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Humanitas'ta eğitim departmanlarında çalıştı. Ardından 2007 yılında Yıldız Holding'e katılan Erkan Dündar, Holding'in 60 kadar şirketinin öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü'nü kurdu. 2012-2016 arasında Yıldız Holding bünyesinde Satış ve Perakende Kabiliyetleri Geliştirme Direktörlüğü yaparak, grubun satış ve perakende şirketlerinin eğitim ve organizasyonel gelişim sistemlerini kurdu ve yönetti.

Kariyeri boyunca E-öğrenme, mentorluk, eğitim ve organizasyonel gelişim süreçlerinin kuruluşu, liderlik profilleme ve liderlik programları, satış profilleme, iklim çalışmaları, değerler tutundurma ve mesleki eğitim programları geliştirme gibi çok çeşitli projeleri yönetti.

2016 itibariyle profesyonel olarak danışmanlık yapmaya başlayan Erkan Dündar çeşitli firmalara kurumsal akademi danışmanlığı, insan kaynakları yapılanma danışmanlığı, entegre yetenek yönetimi sistemleri kuruluşu gibi konularda danışmanlık vermektedir. Diğer yandan 2012 bu yana CTI ekolünü takip ederek yönetici koçluğu ve kariyer koçluğu yapmaktadır. ATD üyesi olmasının yanı sıra TEGEP'in kurucu üyeleri arasında yer almaktadır.

YUKARI